HAKKIMIZDA

Firmamız 10 yıllık tecrübenin ve birikimin 01 Ocak 2009 yılında (İstanbul MERTER ) Bloklarında profesyonel ticaret hayatına yansıtılarak başlamış olup 2015 yılında kendini ve vizyonunu yenileyerek MERTER’de müşterilerine hizmet vermeye devam etmiş yaptığı işlerin arkasında durarak kendini her gün dünya teknolojisi içerisinde yenilemeyi ilke edinmiştir.
Firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için tüm gayret ve imkânlarını sonuna kadar kullanmaktadır.
Firmamız dürüstlük, doğruluk, insan sevgisi ve ticari ahlak kurallarına bağlı bir felsefeyi benimsemiştir.
Firmamız ticareti sadece kendi menfaatlerini gözeterek değil, karşılıklı çıkarlar doğrultusun da yapmayı ilke edinen bir firmadır. Günümüz rekabet koşulları içerisinde piyasa şartlarına uygun, en iyi mal ve hizmeti sizlere verebilmek birinci ilkemizdir.
Biz her zaman ihtiyaçlara cevap veren, farklı, rekabet şansı yüksek ürünleri ile müşterilerimizi desteklemeyi, özgün tasarımlar ve beklentilerin ötesine geçecek ürünleri geliştirmek, müşterilerimizin de ürünlerimizi karlı ve süratli bir şekilde tüketmelerini amaçlıyoruz.
Kumaş dünyasındaki değişen trendleri ve gelişen fonksiyonları yakından izleyen ve araştıran KOPİL Tekstil her sezon koleksiyonlarını daha zenginleştiren ve seçenekleri arttıran bir firmadır. Kendi içindeki çalışmaları personeliyle beraber keyifli bir görselliğe dönüştüren KOPİL JEANS & REAXION DENİM Tekstil bu keyfi ve birikimini siz değerli müşterileriyle paylaşıyor. Bu yakın ilişki günün yükselen eğilimlerini, tüketici istekleriyle birleştirme konusunda KOPİL JEANS Tekstil’e önemli kazanımlar sağlıyor.
Firmamız kurulduğundan bugüne kadar her zaman ilklere imza atan bir firma olmuştur. Hiçbir zaman taklitçi zihniyet içerisinde çalışmalarını yapmamıştır. Firmamızın bugüne kadar böyle bir zihniyetteki çalışmalara ihtiyacı olmamıştır. Taklit edilen değil piyasadan takdir toplayan bir firma olmuştur.
Çalışmalarımızdaki özen ve titizliği müşterilerimize en iyi şekilde yansıtıp, onlara hizmet olarak sunmaktayız. Her zaman ilkelerimiz arasında birinci olan kalite ve hizmete göstermiş olduğumuz titizliktir.
Kalite olarak hiçbir zaman insanların sorun olarak karşılarına çıkacak mal ve hizmet üretmemişizdir. Piyasadaki rekabet ortamında ayakta durabilmek başkalarının malını baltalamak, ucuz mal üretip tüketicilere dağıtmak, kalitesi düşük malların kalite bakımından yüksek mallarla aynı eş değerde tutmak, başkalarının müşterileri gidip diğer firmaları karalamak gibi ticari ahlaka sığmayan davranış ve tutumda bulunmak firma olarak kesinlikle yapmadığımız ve benimsemediğimiz bir davranıştır.
Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu yazıda, firmamızın çalışma özverisini ve hangi kurallara bağlı olarak çalıştığımızı sizlerle paylaşmak, bu paylaşımla sizlerin nasıl bir firmayla çalıştığınızdan emin olmanıza yardımcı olmak amacını gütmektedir.

Call Now Button